Outsourcing

Spis treści

Usługi outsourcingowe

Outsourcing jest to przekazywanie części obowiązków firmy podmiotowi zewnętrznemu wyspecjalizowanemu w danej dziedzinie. W dzisiejszych czasach coraz więcej firm nie mogąc sobie pozwolić na stworzenie osobnego działu we własnej firmie decyduje się na zlecanie tych czynności firmie zewnętrznej. Najczęściej outsourcingowane dziedziny to szkolenia, księgowość, audyty, IT czy chociażby administracja kadrowa. W Katodesk spotkają się Państwo z outsourcingiem ofert takich jak: wirtualna księgowość, doradztwo podatkowe i prawne oraz usługi windykacyjne i usługi IT.

Wirtualna Księgowość

Wraz z postępem technologicznym, który z roku na rok nabiera coraz większego tempa, bardzo wiele branż zmienia teren swojego działania z klasycznego podejścia - lokalnie na większą lub mniejszą skalę, na działalność wirtualną - mającą miejsce głównie w internecie. Jedną z korzystających z tego trendu jest właśnie wirtualna księgowość. Nie znaczy to, że klasyczna księgowość została wyparta, wciąż bardzo wielu przedsiębiorców stosuje tradycyjne podejście do księgowości. Wirtualna księgowość jednak idąc z duchem czasu oferuje coraz to nowsze narzędzia mające na celu ułatwienie prowadzenia własnej działalności, przeglądanie i dostarczanie dokumentów online bez wychodzenia z domu.

Z wirtualnej księgowości korzystają głównie małe firmy dla których zatrudnienie księgowego na etat mogłoby okazać się zbyt dużym wydatkiem.

W naszym biurze coworkingowym oferujemy Państwu usługi wirtualnej księgowości świadczone przez Kancelarie Kotarska LAW &TAX

Doradztwo podatkowe i prawne

Prowadząc działalność nie można zapomnieć o wszelkich sprawach formalnych, również tych podatkowych. Tutaj z pomocą przychodzi branża doradztwa podatkowego. Przepisy podatkowe i prawne często się zmieniają a przez ich ilość nie sposób jest być zawsze na bieżąco a już tym bardziej znać każdy z tych przepisów. Właśnie dlatego warto korzystać z usług doradcy podatkowego i prawnego. W zakresie jego obowiązków leży udzielanie porad, czy wydawanie opinii oraz wyjaśnień dotyczących obowiązków podatkowych, sporządzanie deklaracji i zeznań podatkowych lub pomoc w tym zakresie. Bardzo często doradcy podatkowi pełnią rolę reprezentantów swoich klientów, kiedy dochodzi do postępowań przed organami podatkowymi, a nawet sądami.

Katodesk oferuje usługi doradztwa podatkowego i prawnego świadczone przez doradcę podatkowego Annę Stolorz

Windykacja

Bardzo często podczas prowadzenia firmy przedsiębiorca może spotkać się z sytuacją w której nie jest dotrzymywana umowa. W takiej sytuacji jesteśmy zdani na siebie, bądź co bardzo często jest lepszym wyborem możemy udać się do wyspecjalizowanego w windykacji specjalisty. Jeszcze kilka lat temu bardzo wiele firm rezygnowało z usług windykacyjnych ze względu na koszt takiej usługi, teraz jednak prawo broni wierzycieli dając możliwość obarczenia kosztami windykacji dłużników, czyniąc tym samym usługi windykacyjne bezkosztowe dla wierzycieli. Szanse na odzyskanie należności znacząco rosną a dodatkowo koszty za usługę windykacji ponosi dłużnik.

Wśród naszych usług istnieje także możliwość skorzystania z usługi windykacji świadczona przez Kancelarię Prawną HGL Legal reprezentowaną przez Pana Piotra Łysko Piotra Łysko

Podsumowanie

Outsorcing jest lepszym rozwiązaniem dla naszych klientów, ze względu na to, że wszystkie usługi są skupione w jednym biurze, a ich jakość jest na najwyższym poziomie, ponieważ są prowadzone przez specjalistów z danej dziedziny. Zdecydowanie się na korzystanie z jednej lub wielu dziedzin w naszym biurze zaoszczędzi czas i pieniądze.  

© Copyright 2019 Katodesk - All Rights Reserved