how to build your own website

Wirtualne Biuro - O co chodzi?

Wiele osób jeszcze nie wie, że może skorzystać z Wirtualnego biura i jakie korzyści za tym idą. Dlatego w poniższym artykule wytłumaczę wam o co w tym wszystkim chodzi. Zapraszam do lektury :)


Nie będę tutaj kopiował definicji z wikipedii - nie dlatego, że jest błędna, ale dlatego, że kopiowanie treści nie wpływa dobrze na pozycjonowanie strony :) Wytłumaczę wam to w przyszłych artykułach. Ale do sedna.

Usługa Wirtualnego biura pozwala zarejestrować swoją firmę na naszym adresie tj. ul. św. Jana 11/4 w Katowicach. Oprócz samej rejestracji swojej działalności dochodzi do tego obsługa korespondencji. W zależności od pakietu otrzymacie informację o przyjściu poczty, lub jej skan na maila. Przyjmujemy w waszym imieniu urzędników i przekazujemy potrzebne informację (oczywiście tylko w zakresie, który obejmuje nasza umowa).

Jeżeli chcecie zobaczyć jakie korzyści daje nasza usługa to zapraszam do tego artykułu


Dodatkowe usługi w naszym biurze to: 

  1. Najem sal na godziny - w przypadku, gdy potrzebujecie się spotkać z klientem, przeprowadzić rekrutację, spotkanie zarządu itp. możecie skorzystać z naszych sal konferencyjnych,
  2. Sieć kontaktów - pomagamy pozyskać klientów przez nasz wewnętrzny system poleceń,
  3. Obsługa prawna i księgowa,
  4. Wsparcie informatyczne,
  5. Tworzenie identyfikacji wizualnej firmy,
  6. Coworking
  7. Przechowywanie dokumentów,

Wirtualne biura a Urzędy:

    Urząd Skarbowy akceptują rejestrację firmy w Wirtualnych biurach. Wymagają jedynie od nas weryfikacji, czy podpisaliśmy z Państwem umowę na naszą usługę, czy opłacają Państwo faktury i w jaki sposób jest przekazywana do was korespondencja (ale to jest już na naszej głowie).

    Powiatowy Urząd Pracy - Wielu naszych klientów starających się o dofinansowania na rozpoczęcie działalności korzystają z naszego biura do rejestracji działalności. Jest to akceptowalne przez PUP w Katowicach. Przed otrzymaniem dofinansowania otrzymujecie od nas umowę przedwstępną, która mówi do jakiego czasu podpiszemy umowę i na jaki okres (Urząd wymaga, aby umowa nie była krótsza niż 13 msc.)

    Urząd Miasta i ZUS - w żaden sposób nie wpływają na działalność zarejestrowaną w Wirtualnym biurze.

Podsumowanie:

Wirtualne biura rozwiązują szereg problemów nowych i doświadczonych przedsiębiorców. Od zmniejszenia kosztów prowadzenia działalności po uproszczenie jej funkcjonowania. Pozwala zaoszczędzić czas, a dzięki naszym usługom outsorcingowym i sieci kontaktów może przyspieszyć wasz rozwój.


© Copyright 2019 Katodesk - All Rights Reserved