Coworking to nie tylko biurko

Spis treści

Dla kogo są biura serwisowane?

Biura serwisowane to najlepszy wybór dla firm, poszukujących gotowego do wprowadzenia miejsca pracy. Brakobowiązków związanych z opłatami licznikowymi, kosztami eksploatacji, wspomnianym Internetem lub telefonem,to korzyści doceniane przez wielu pracodawców.

Biura serwisowane dla małych firm

Główną zaletą w tym wypadku jest elastyczność i możliwość podpisania umowy na bardzo krótki okres. Tradycyjne biurowce oferują z góry określone warunki najmu, który najczęściej obejmuje minimum 5 lat. Nie każda firma chce się wiązać z danym miejscem na tak długi okres. W przypadku kryzysu lub złej sytuacji firmy, zrezygnowanie z najmu jest proste i nie pociąga za sobą konsekwencji. Biura serwisowane zostały stworzone głównie z myślą o mniejszych zespołach.

Biura serwisowane dla startupów oraz nowych firm

Firmy, które dopiero otworzyły swoją działalność i zaczynają rozwijać biznes, również chętniej decydują się na miejsca, w którym nie są podpisywane wiążące umowy. Biura serwisowane zapewniają im wszystko to, co niezbędne do codziennej, kreatywnej pracy. Niewielkie gabinety, odpowiednio dostosowane do potrzeb danej firmy to idealne przestrzenie do tworzenia nowego i zgranego zespołu.

Biura serwisowane dla oddelegowanych zespołów

Korporacje wielokrotnie posiadają oddziały swojej firmy w innych miastach w kraju, a oddelegowane osoby najczęściej pracują właśnie w biurach serwisowanych. Dla nich mniejsze przestrzenie również stanowią idealne rozwiązanie. Wzrost zatrudnienia w firmie lub utworzenie nowego projektu również wymaga niejednokrotnie znalezienia nowego miejsca do pracy. Ulokowanie danej jednostki w centrum miasta, pozwala łatwiej pozyskać nowych klientów.

Biura serwisowane dla zagranicznych właścicieli firm

Również zagraniczni właściciele mogą posiadać swoje oddziały w innym kraju, a więc dla nich także biura serwisowane będą korzystne. Elastyczne umowy pozwalają na szybką rezygnację, natomiast poszerzenie zespołu o nowych pracowników, umożliwia łatwy podnajem kolejnych gabinetów.

Kto ma dostęp do biura serwisowanego?

Biura serwisowane to powierzchnia użytkowa kilku firm. Znajdują się w nich części wspólne dla wszystkich, czyli kuchnia, recepcja oraz gabinety, dostępne wyłącznie osobom wynajmującym. W tego rodzaju biurowcach każdy pracownik otrzymuje kartę magnetyczną, która umożliwia przejścia do oddzielnych pokojów.

Dostęp do gabinetów ma także serwis sprzątający, który może pracować w czasie obecności pracowników biura lub w innych godzinach. Również serwis techniczny może przebywać w biurze serwisowanym, ale po wcześniejszej zapowiedzi.

Zachęcamy do skorzystania z wygód, jakie daje biuro serwisowane.

Sprawdź ofertę naszych biur serwisowanych na stronie biuraserwisowane.eu

© Copyright 2020 Katodesk - All Rights Reserved