Coworking to nie tylko biurko

Spis treści

Coworking to nie tylko biurko

Coworking to nie tylko biurko. To także przestrzeń, w której znajdują się ludzie. Wielu freelancerów spotyka się z dylematem, czy pracować w domu, czy może jednak skorzystać z coworkingu. Osoby, które do nas przychodzą, mają zazwyczaj doświadczenie w pracy z domu. Wiemy, jak ciężko jest czasem oddzielić życie prywatne i zawodowe. Argumentów przemawiających za coworkingiem jest jednak znacznie więcej. Oto 5 powodów, dla których warto korzystać z tej formy współpracy.

Bezpośredni kontakt z człowiekiem

każdy z nas korzysta na co dzień z różnego rodzaju aplikacji do komunikacji elektronicznej: Messenger, Snapchat, WhatsApp, Slack - to tylko niektóre z dostępnych komunikatorów. Prawda jednak jest taka, że nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z człowiekiem. W Katodesk mamy mnóstwo przyjaznych i serdecznych ludzi, zarówno freelancerów, jak i przedsiębiorców wynajmujących u nas wirtualne biuro i korzystających od czasu do czasu z naszych stacjonarnych usług. Organizujemy również imprezy integracyjne sprzyjające wzajemnemu poznawaniu się, a w naszej kuchni bez przerwy toczą się arcyciekawe rozmowy o życiu.

Środowisko biznesowe

gościmy u siebie ludzi z różnych branż - grafika, montaż filmików, marketing internetowy, UX, doradztwo podatkowe, a także obsługa administracyjna. Współpracujemy również z kancelariami prawniczymi, oferując zdalną obsługę księgową, kadrowo-płacową oraz doradztwo podatkowe. Z usługi, jaką jest wirtualne biuro, korzysta ponad 100 firm z różnych branż! Mamy więc szeroką sieć kontaktów biznesowych, która może być również Twoim udziałem.

Przyjazne miejsce do pracy

w Katodesk oferujemy nie tylko wygodne fotele, ale również strefę zen z hamakiem i poduszkami, automat do kawy, zieloną strefę coworkingową oraz budkę telefoniczną, którą sami zrobiliśmy. Stworzyliśmy dla Ciebie przestrzeń, która inspiruje. To miejsce nie tylko przyjazne, ale i sprzyjające efektywnej pracy. W Katodesk możesz liczyć na dostęp do niezbędnych urządzeń biurowych, szybki Internet i telefon, klimatyzowane pomieszczenia, dostęp do aneksu kuchennego, sali konferencyjnej i biura, a także możliwość wynajęcia sali szkoleniowej. Przygotowaliśmy dla Ciebie szereg udogodnień, dzięki którym Twoja codzienna praca stanie się po prostu przyjemniejsza.

Optymalizacja kosztów

tylko jeden rachunek za coworking i brak zmartwień o opłaty za wodę, prąd czy gaz. Zapewniamy dostęp do profesjonalnych urządzeń biurowych, takich jak drukarka, skaner czy projektor, oferując również bardzo wydajny Internet bez limitu. To wszystko przekłada się na znacznie niższe koszty w porównaniu do wynajmu osobnego biura. Korzystając z usługi, jaką jest coworking, o nic nie musisz się martwić - siadasz przy biurku i pracujesz, my zajmujemy się całą resztą.

Własna przestrzeń

korzystając z opcji dedykowanego biurka, coworker może mieć stały dostęp do zaaranżowanej przez siebie przestrzeni, trzymając w niej własne rzeczy. Udostępniamy również szafki zamykane na klucz, w których można przechowywać różnego rodzaju dokumenty. Zyskujesz tym samym prywatne miejsce, które zapewni Ci równie komfortową pracę co posiadanie biura na wyłączność. Zapewniamy dostęp do biurka 24/7, wygodne wyposażenie i odpowiednio zaaranżowaną przestrzeń, sprzyjającą efektywnej i wydajnej pracy.

Sprawdź, jak wygląda coworking w Katodesk. Wpadnij do nas na darmowy dzień testowy!

© Copyright 2020 Katodesk - All Rights Reserved